Nasza ekipa

Oto nasza ekipa – byli i aktualni, stali gracze w prowadzonych przeze mnie kampaniach. Oprócz niżej wymienionych na pojedynczych sesjach pojawiały się także inne osoby. Tutaj w paru słowach przestawiam tych, którzy na naszych sesjach pojawiają się (lub pojawiali w przeszłości) regularnie. Kolejność całkowicie przypadkowa.


Jasiu (Wojtek)

Rocznik ’77, słuchana muzyka: pewnie jakieś szanty, pozaeRPeGowe zainteresowania: żeglarstwo (nie koniecznie powietrzne) i praca skalpelem chirurgią zwana. Wcielał się w postać Morfeusza w pierwszej kampanii. Jak nietrudno zauważyć, podczas pierwszej kampanii był on głównym autorem dziennika drużynowego. Jego wpisy stanowią zdecydowaną większość. Jasiu zaczynał eRPeGować nie z nami (o ile pamiętam tamta ekipa grywała głównie w WFRP i CP2020).
Nie zdarzyło się niestety nigdy, żeby Jasiu nam coś poprowadził. Na sesjach zawsze będzie pamiętany jako osoba najczęściej mająca coś do powiedzenia MG na osobności (co ku ogólnej „radości” pozostałych, powodowało przestoje, zatykanie uszu, lub wychodzenie z MG do sąsiedniego pokoju:) ).

Tragiczny wypadek w styczniu 2012 roku sprawił, że Wojtka nie ma już wśród nas…


Młody (Bartek)

Rocznik ’80, słuchana muzyka: ciężko powiedzieć, ma na playliście dużo strasznie alternatywnych i discopolowych rzeczy, pozaeRPeGowe zainteresowania: wydawanie majątku na figurki do WFB i malowanie ich. W pierwszej kampanii wcielał się w postać Morgluma.

Jakoś tak się dziwnie składało, że praktycznie zawsze, w co byśmy nie grali i jaką by sobie Młody postać nie stworzył – z czasem i tak robił w drużynie za ‘czołg’ (nie koniecznie rozgarniętego, ale zdecydowanie najtwardszego dzika). Postać Młodego (nie tylko Morglum) nie koniecznie sprawdza się na salonach, ale jest niezastąpiona na polu walki:). Młodego poznałem w liceum i w ten sposób wtoczył się on do naszej eRPeGującej ekipy. Z innych zainteresów – nałogowo grywa w Warhammera Battle’a.
Kiedyś, niestety niezbyt długo, Młody prowadził nam CP2020, potem trochę prowadził Fallouta. W przypadku systemów fantasy – WFRP jest mu raczej bliższy od EDka. Opuścił ekipę na skutek wyjazdu na stałe do UK.


Blondyna (Sebastian)

Rocznik ’78, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe: ekshibicjonizm. Podczas pierwszej kampanii wcielał się w postać Saverloota. Moim zdaniem to człowiek w sam raz do grania wietrzniakiem.

Raczej nie prowadził, ale zdarzyło mu się kilka razy popełnić sesje Shadowrun’a i WFRP. Jako pierwszy odłączył się od ekipy (na skutek wyjazdu, aktualnie od iluś tam lat siedzi w UK), tak więc ostatnich kilka ładnych sesji kampanii było już bez niego (Saverloot opuścił drużynę po Cytadeli Zmierzchu). Zazwyczaj co roku pojawia się na Falkonie, co niekiedy jest dla niego okazją do „gościnnego” zagrania z nami.


Acid (Paweł)

Rocznik ’77, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe: jazda jednośladem i usługi remontowe. Podczas pierwszej kampanii wcielał się w postać Venoma, w drugiej kampanii zaś odgrywa Vortexa (elfa, Łucznika). Znając go – nawet jakbym zaczął prowadzić Cyberpunka albo StarWarsy, on i tak chciałby grać elfem łucznikiem:-)


Total (Konrad)

Rocznik ’86, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe: jazda jednośladem i moralistyczno-absurdalne kino awangardowe, w którym realizuje się jako aktor i reżyser. To nowy człowiek w naszym składzie, który w drugiej kampanii wciela się w postać elfa Ksenomanty.


Pyza (Maciek)

Rocznik ’77, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe: palenie Mocnych i usługi remontowe.

W pierwszej kampanii wcielał się w postać Keina, w drugiej kampanii odgrywa Rowana (człowiek, Fechmistrz).

Ja razem z Pyzą zaczynaliśmy eRPeGować chyba najwcześniej z naszej ekipy (początkowo graliśmy z innymi ludźmi).
Równolegle z prowadzonym przeze mnie Earthdawnem (i wcześniej AD&D), Pyza prowadził nam kampanię WFRP. Właśnie podczas popijania rozmaitych alkoholi z Pyzą (deszczową wiosną 2004 roku) – narodził się pomysł stworzenia tej strony.


Hary (Piotrek)

Rocznik ’78, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe: jazda jednośladem i żeglarstwo (nie koniecznie powietrzne). Hary pojawił się na jednej albo dwóch sesjach w pierwszej kampanii, w drugiej zaś jest już stałym członkiem drużyny. Wciela się w postać orka Zwiadowcy. Jeżeli chodzi o zastępstwo dawnych filarów drużyny – tak jak Total zajął miejsce Jasia, analogicznie Hary uzupełnił lukę po Młodym.


Ajfel (Marcin)

Ajfel to ja:) czyli Mistrz Gry wyżej wymienionej ekipy. Rocznik ’79, słuchana muzyka: skandynawskie, metalowe wrzaski. Zainteresowania pozaeRPeGowe i ogólnie co się da na swój temat napisałem w sekcji „O mnie” tego serwisu, nie ma więc sensu bym tu się powtarzał.