O serwisie

Trafiłeś do fanowskiego serwisu poświęconego grze fabularnej Earthdawn. Strona koncentruje się wokół kampanii rozgrywanych przez naszą grupę na przestrzeni ostatnich lat (aż do dzisiaj), ale każdy earthdawnowiec może znaleźć tu coś dla siebie. To archiwum zapisków z sesji i blog tematyczny, w którym znajdziesz opisy bohaterów, magicznych przedmiotów, dziennik drużynowy, recenzje podręczników, aktualności, a także autorskie materiały źródłowe i pliki do pobrania.

Pierwsza wersja serwisu pojawiła się w sieci wiosną 2004 roku i koncentrowała się wokół naszych rozgrywek prowadzonych od lipca 2000r. do września 2003r. Serwis był regularnie aktualizowany do marca 2006 roku. Nowa odsłona serwisu, uruchomiona została po premierze trzeciej edycji Earthdawna i po naszym powrocie do regularnego grania (nowy serwis oficjalnie ruszył w kwietniu 2010 roku).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury. Czekam rzecz jasna na opinie i sugestie.
Jeśli nie znasz Earthdawna, a lubisz gry fabularne – gorąco zachęcam do poznania tego systemu. Na łamach serwisu znajdziesz informacje o wszystkich edycjach gry i wydanych do tej pory podręcznikach.
Fanom Earthdawna życzę zaś, byście z tego systemu czerpali co najmniej tyle samo radości, ile nam on dostarczył.